Offering you a complete choice of products which include ss chowmein making machine.
₹ 75000 / Piece Get Latest Price
| Capacity Per Hour | 50 kg/hr |
| Capacity | 50 kg/hr |
| Operation Mode | Semi Automatic |
| Machine Type | 1- Stage |
| Finish | Color Coated |
| Phase | Single Phase |
| Material | SS |
| Machine Power | 0.5 HP |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Manufactured By | Foodmart Agro Engineering |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
Sanjit Keshary (Proprietor)
Foodmart Agro Engineering
Smart Sofsol Pvt Ltd, E-41, Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India